skip to Main Content
+48 77 456 23 50 +48 606 466 258 ats@ats-maszyny.pl

Nie komplikuj sobie życia – Skorzystaj z kompleksowych usług ATS Maszyny Tartaczne – Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Oferujemy maszyny oraz usługi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego zarówno w zakresie handlu, prac montażowych i demontażowych, jak i doradztwa. Zapewniamy fachowe doradztwo i najtańszy dostęp do poszukiwanych maszyn oraz stałe wsparcie serwisowe, a także sprzedaż części zamiennych i podzespołów bazowych.

20 lat doświadczenia

Firma ATS Maszyny Drzewne istnieje na polskim rynku maszyn tartacznych i stolarskich od 1998 roku. Na przestrzeni ostatnich kilku lat umocniła swoją pozycję w krajach całej Unii Europejskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma oferuje maszyny tartaczne, wielopiły oraz wiele innych urządzeń o wysokich walorach użytkowych.

Szeroki zakres usług

W zakresie oferowanych usług współpracujemy z najmocniejszymi firmami handlującymi nowymi i używanymi maszynami z tej branży oraz syndykami i likwidatorami upadłych przedsiębiorstw w całej Europie. Dzięki temu mamy zapewniony najszybszy i najtańszy dostęp do poszukiwanych maszyn.

Niezawodny serwis

Oferujemy naprawy serwisowe wszelkich maszyn tartacznych i sprzętu, gwarancja po każdej naprawie. Nasz serwis poradzi sobie z nawet najbardziej nietypową usterką.

Działamy na całym świecie

Do tej pory mieliśmy okazję montować piece dla naszego klienta z Ghany (Afryka) i piece opalanych biomasą w Austrii.  Wszystkie towary, maszyny do obejrzenia na miejscu.

Jakość usług i wykwalifikowana ekipa

Jakość oferowanych przez nas usług jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Profesjonalizm – to nasz klucz do sukcesu!

Back To Top